Historie pacjentek

Prawdziwe historie

Pacjentka z endometriozą Marta zdjęcie
Marta

Cześć mam na imię Marta, mam 29 lat, z wykształcenia jestem architektem krajobrazu i pracuję w administracji samorządowej. Jestem szczęśliwą mężatką z pasjami i ogromną miłością do życia, sztuki, muzyki, zwierząt…. Poprosiliście Państwo o opowiedzeniu mojej historii.

Kamilla Historia
Kamilla

Ból coraz bardziej ją wykańczał. Jak sama mówi: „Stanęłam nad przepaścią, byłam wyczerpana, miałam dosyć. Pierwszy raz powiedziałam do najbliższych, że już nie mam dalej siły, że chce umrzeć.”. Jednak nie poddała się – pomógł jej dr Karmowski.

Pacjentka z endometriozą Paula zdjęcie
Paula

Z braku wiedzy przez lata była „faszerowana” hormonami, które tak naprawdę „karmiły” endometriozę, pozwalając jej na rozwój w ciele Pauli. Jak mówi: „najgorsze w całym moim cierpieniu jednak nie był ból, a udowadnianie wszystkim, że boli: lekarzom, znajomym, ludziom z pracy.”.

Pacjentka z endometriozą Anna zdjęcie
Anna

Odkąd pamięta zawsze cierpiała na bolesne miesiączki. Lekarze wiele razy jej powtarzali „taka Pani uroda” – w końcu i ona w to uwierzyła. Ania jednak po kilku latach w końcu była gotowa powiedzieć tej paskudnej chorobie NIE!

Historia Lucyny
Lucyna

Cierpi na endometriozę od 12 roku życia, obecnie jest to IV stopień, ciężka postać. Jest po 9-ciu operacjach, w tym operacji usunięcia prawej nerki, wyrostka i całkowitej histeroktomii.

Medicus Clinic

Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
Tel. 71 323 63 00

[email protected]
www.medicusclinic.pl

Godziny otwarcia kliniki:
Pon-pt – 8.00 – 20.00
Sobota 8.00-14.00