Specjaliści

Specjaliści w walce z Endometriozą

Specjalista neurolog

dr n. med. Konrad Gorzelnik

Dr n. med. Konrad Gorzelnik jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem, zarówno w pracy klinicznej, jak i ambulatoryjnej. Jest absolwentem Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

W swojej praktyce bardzo często spotykał się z pacjentami cierpiącymi na różnorakie dolegliwości bólowe, stąd z czasem zaczął specjalizować się w tym kierunku. Jako lekarz neurolog od wielu lat zajmuję się leczeniem dolegliwościami bólowymi pacjentów ze szczególnym uwzględnieniem bólu neuropatycznego.

Podstawą łagodzenia dolegliwości bólowych jest odpowiedni dobór leków, oparty m.in. na właściwym rozpoznaniu rodzaju bólu, wiedzy o towarzyszących schorzeniach i możliwych interakcjach z innymi lekami oraz indywidualnych preferencjach pacjentów. Jednocześnie podejście takie pozwala na minimalizację potencjalnych działań niepożądanych prowadzonego leczenia, co wydaje się być szczególnie istotne w przypadku pacjentów z bólem przewlekłym, gdzie potencjalny okres leczenia może wynieść miesiące lub nawet lata, jak ma to miejsce u pacjentek cierpiących z powodu endometriozy.

Lekarze specjaliści

Pozostali specjaliści

Medicus Clinic

Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
Tel. 71 323 63 00

[email protected]
www.medicusclinic.pl

Godziny otwarcia kliniki:
Poniedziałek – piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00 – 14:00