Specjaliści

Specjaliści w walce z Endometriozą

zdjęcie Dr hab. n. med. Marek Zawadzki
Specjalista chirurg ogólny

dr hab. n. med. Marek Zawadzki

Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej. Specjalizację z chirurgii ogólnej ukończył na Oddziale Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej, Beskidzkie Centrum Onkologii, Bielsko-Biała, natomiast tytuł specjalisty chirurgii onkologicznej uzyskał na Oddziale Chirurgii Onkologicznej, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu.

Wykładowca na krajowych i zagranicznych konferencjach chirurgicznych. Autor i współautor ponad 30-tu prac naukowych i rozdziałów w książkach medycznych, publikowanych w Polsce i zagranicą. Członek Komisji Edukacji Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Jelita Grubego (European Society of Coloproctology).

W 2017 roku jako jedyny polski chirurg, został Członkiem Komisji Edukacji Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Jelita Grubego. Stała współpraca naukowa ze szpitalami amerykańskimi i europejskimi, pozwala na dostęp do najnowszych rozwiązań w leczeniu pacjentów. W latach 2010 -2011 odbył szkolenie z zakresu chirurgii robotowej w University of Illinois at Chicago, USA.

Aktualne zainteresowania badawcze: rak jelita grubego, leczenie raka piersi, guzy łagodne i złośliwe żołądka i nadnerczy, guzy wątroby, tarczycy, zmiany łagodne i nowotworowe skóry oraz chirurgia robotowa.

 

Lekarze specjaliści

Pozostali specjaliści

Medicus Clinic

Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
Tel. 71 323 63 00

[email protected]
www.medicusclinic.pl

Godziny otwarcia kliniki:
Poniedziałek – piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00 – 14:00