Specjaliści

Specjaliści w walce z Endometriozą

zdjęcie lek. med. Łukasz Kotarski
Specjalista Ginekolog Położnik

lek. med. Łukasz Kotarski

Specjalista ginekologii i położnictwa lek. Łukasz Kotarski ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2011 roku uzyskując tytuł lekarza. Od 2012 do 2019 roku asystent w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, gdzie zdobywał i poszerzał swoje doświadczenie zawodowe. Obecnie pracując na Oddziale Ginekologii Operacyjnej w Medicus Clinic we Wrocławiu, uczestniczy w zaawansowanych ginekologicznych zabiegach laparoskopowych. Od kilku lat konsultuje pacjentki w poradniach ginekologicznych we Wrocławiu.

Swoją wiedzę i umiejętności stale pogłębia uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach w ośrodkach ginekologicznych polskich i zagranicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG).

Do głównych obszarów jego zainteresowań zalicza się małoinwazyjna ginekologia operacyjna, diagnostyka i leczenie endometriozy diagnostyka i leczenie schorzeń szyjki macicy, diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych, poradnictwo antykoncepcyjne.

Lekarze specjaliści

Pozostali specjaliści

Medicus Clinic

Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
Tel. 71 323 63 00

[email protected]
www.medicusclinic.pl

Godziny otwarcia kliniki:
Poniedziałek – piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00 – 14:00