O nas

Centrum Leczenie Endometriozy

Poradnia leczenia endometriozy
Medicus

Wiedza i doświadczenie

Medicus Clinic to najnowocześniejsza centrum medyczne na Dolnym Śląsku. Od 2007 roku kompleksowo leczymy i diagnozujemy Pacjentów w zakresie:

– otolaryngologii
– foniatrii
– alergologii
– pulmonologii
– ginekologii
– osteopatii
– neurologii
– endokrynologii
– immunologii
– neurochirurgii
– chirurgii i urologii dziecięcej
– chirurgii naczyniowej
– chirurgii twarzowo – szczękowej

 

W Medicus odbywa się około 45 000 konsultacji medycznych oraz wykonywane jest ponad 1500 zabiegów chirurgicznych i 13 tys. badań diagnostycznych narządu słuchu. Co roku przybywa około 15 tys. nowych pacjentów i są to przede wszystkim osoby trafiające, dzięki rekomendacjom innych Pacjentów.

Centrum Leczenie Endometriozy wyposażono w zaawansowaną technologicznie aparaturę oraz sprzęt medyczny, co sprawia, że jest zdecydowanie jedną z najnowocześniejszych placówek na Dolnym Śląsku, dającą mieszkańcom regionu dostęp do światowych standardów.

Bloki operacyjne wyposażone są w aparaturę i sprzęt najnowszej generacji, m.in. tory wizyjne pracujące w 3D i rozdzielczości Ultra HD 4k, ułatwiające chirurgowi orientację przestrzenną, nawigację śródoperacyjną oraz system wentylacji, zapewniający doskonałą czystość powietrza poprzez wymienianie go 24 razy na godzinę.

Pacjenci przebywające na oddziale w Medicus Clinic mają do dyspozycji przestronne pokoje wyposażone w łazienkę, telewizor, tablet, monitoring i system przywoławczy. Posiłki przygotowywane są na miejscu, przez Bistro TATIN.

Medicus Clinic

Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
Tel. 71 323 63 00

[email protected]
www.medicusclinic.pl

Godziny otwarcia kliniki:
Poniedziałek – piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00 – 14:00